VJ0805Y102KXAAC
Numărul produsului DigiKey
720-2022-2-ND - Bandă și mosor (TR)
720-2022-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
720-2022-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VJ0805Y102KXAAC
Descriere
CAP CER 1000PF 50V X7R 0805
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 pF ±10% 50V Condensator ceramic X7R 0805 (2012 metric)
Modele EDA/CAD
VJ0805Y102KXAAC Modele
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±10%
Grosime (Max)
0,057" (1,45mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C