VJ0805Y102JXXPW1BC | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | VJ0805Y102JXXPW1BC |
Descriere | CAP CER 1000PF 25V X7R 0805 |
Termen de livrare standard al producătorului | 22 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 1000 pF ±5% 25V Condensator ceramic X7R 0805 (2012 metric) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | VJ0805Y102JXXPW1BC Modele |
Capacitanță | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm) |
Toleranță ±5% | Înălțime - Montat (Max) – |
Tensiune - Nominală | Grosime (Max) 0,035" (0,90mm) |
Coeficient de temperatură | Spațiu între derivații – |
Temperatură de funcționare -55°C – 125°C | Stil derivații – |