VJ0805A102FXBCW1BC
Numărul produsului DigiKey
720-VJ0805A102FXBCW1BCTR-ND - Bandă și mosor (TR)
720-VJ0805A102FXBCW1BCCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
720-VJ0805A102FXBCW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
VJ0805A102FXBCW1BC
Descriere
CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 0805
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1000 pF ±1% 100V Condensator ceramic C0G, NP0 0805 (2012 metric)
Modele EDA/CAD
VJ0805A102FXBCW1BC Modele
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Toleranță
±1%
Grosime (Max)
0,035" (0,90mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C