T529P106M006AAE200
Numărul produsului DigiKey
399-T529P106M006AAE200TR-ND - Bandă și mosor (TR)
399-T529P106M006AAE200CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
399-T529P106M006AAE200DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
T529P106M006AAE200
Descriere
CAP TANT POLY 10UF 6.3V 0805
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 6.3 V 0805 (2012 metric) 200mOhm la 100kHz
Modele EDA/CAD
T529P106M006AAE200 Modele
Durată de funcționare la temp.
1000 ore la 105°C
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Capacitanță
10 µF
Spațiu între derivații
Toleranță
±20%
Cod dimensiune producător
P
Tensiune - Nominală
6.3 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
200mOhm la 100kHz
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C