SWT0115-020025SSA
Numărul produsului DigiKey
2073-SWT0115-020025SSATR-ND - Bandă și mosor (TR)
2073-SWT0115-020025SSACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2073-SWT0115-020025SSADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SWT0115-020025SSA
Descriere
TACTILE SWITCH, SPST-NO, 3.5 X 3
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator tactil SPST-NO Acționat din partea superioară Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SWT0115-020025SSA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stil terminație
Plăcuță SMD (SMT)
Prod.
Contur
3.50mm x 3.10mm
Serie
Iluminare
Neiluminat
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip, culoare iluminare
Stare piesă
Activ
Tensiune iluminare (nominală)
Circuit
SPST-NO
Forță operare
250gf
Funcție de comutare
Oprit-mamă
Protecție la infiltrare
Valoare nominală contact la tensiune
0,05A la 12V c.c.
Caracteristici
Tip dispozitiv de acționare
Standard
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Tip montare
Material dispozitiv de acționare
Polimer cristale lichide (LCP)
Înălțime dispozitiv de acționare în afara PCB, vertical
2,00mm
Deplasare comutator
0,15mm