TCJN106M006R0200 nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
KYOCERA AVX
În stoc: 0
Fișă de date
10 µF Turnat Condensator pe bază de tantal cu polimeri 6.3 V 0805 (2012 metric) 200mOhm la 100kHz
TCJN106M006R0200
Numărul produsului DigiKey
478-13148-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
TCJN106M006R0200
Descriere
CAP TANT POLY 10UF 6.3V 0805
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
TCJN106M006R0200 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Durată de funcționare la temp.
2000 ore la 105°C
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Mărime/Dimensiune
0,081" L x 0,051" l (2,05mm x 1,30mm)
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Capacitanță
10 µF
Spațiu între derivații
Toleranță
±20%
Cod dimensiune producător
N
Tensiune - Nominală
6.3 V
ESR (Rezistență serie echivalentă)
200mOhm la 100kHz
Număr produs de bază
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C