SUD50P04-08-GE3 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Vishay Siliconix
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Diodes Incorporated
În stoc: 4.054
Fișă de date
Similar
Infineon Technologies
Infineon Technologies
Renesas Electronics Corporation
STMicroelectronics
Toshiba Semiconductor and Storage
În stoc: 611
Canal P 40 V 50A (Tc) 2,5W (Ta), 73,5W (Tc) Montare pe suprafață TO-252AA
SUD50P04-08-GE3
Numărul produsului DigiKey
SUD50P04-08-GE3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SUD50P04-08-GE3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SUD50P04-08-GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SUD50P04-08-GE3
Descriere
MOSFET P-CH 40V 50A TO252
Termen de livrare standard al producătorului
38 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
159 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
5380 pF @ 20 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
2,5W (Ta), 73,5W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
40 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252AA
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
8,1mOhm la 22A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 250µA