SUM110P06-07L-E3
Numărul produsului DigiKey
SUM110P06-07L-E3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SUM110P06-07L-E3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SUM110P06-07L-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SUM110P06-07L-E3
Descriere
MOSFET P-CH 60V 110A TO263
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 60 V 110A (Tc) 3,75W (Ta), 375W (Tc) Montare pe suprafață TO-263 (D2PAK)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SUM110P06-07L-E3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
345 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
11400 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
3,75W (Ta), 375W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
6,9mOhm la 30A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 250µA