STD36P4LLF6
Numărul produsului DigiKey
497-16034-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-16034-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-16034-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STD36P4LLF6
Descriere
MOSFET P-CH 40V 36A DPAK
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 40 V 36A (Tc) 60W (Tc) Montare pe suprafață DPAK
Modele EDA/CAD
STD36P4LLF6 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
22 nC @ 4.5 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2850 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
60W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
175°C (TJ)
40 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
20,5mOhm la 18A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 250µA