IPD50P04P4L11ATMA1 este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Infineon Technologies
În stoc: 36.502
Fișă de date
Similar
Diotec Semiconductor
În stoc: 2.886
Fișă de date
Similar
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Renesas Electronics Corporation
Panjit International Inc.
Panjit International Inc.
Vishay Siliconix
Vishay Siliconix
Toshiba Semiconductor and Storage
În stoc: 611
Canal P 40 V 50A (Tc) 58W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3-313
IPD50P04P4L11ATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPD50P04P4L11ATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPD50P04P4L11ATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPD50P04P4L11ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD50P04P4L11ATMA1
Descriere
MOSFET P-CH 40V 50A TO252-3
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
IPD50P04P4L11ATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
59 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
+5V, -16V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3900 pF @ 25 V
Stare piesă
Inactual
Disipare putere (Max)
58W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
40 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V