SQD50P04-09L_GE3
Numărul produsului DigiKey
SQD50P04-09L_GE3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SQD50P04-09L_GE3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SQD50P04-09L_GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SQD50P04-09L_GE3
Descriere
MOSFET P-CH 40V 50A TO252
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 40 V 50A (Tc) 136W (Tc) Montare pe suprafață TO-252AA
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SQD50P04-09L_GE3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
155 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
6675 pF @ 20 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
136W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
40 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252AA
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
9,4mOhm la 17A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 250µA