TJ40S04M3L(T6L1,NQ
Numărul produsului DigiKey
264-TJ40S04M3L(T6L1,NQTR-ND - Bandă și mosor (TR)
264-TJ40S04M3L(T6L1,NQCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
264-TJ40S04M3L(T6L1,NQDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TJ40S04M3L(T6L1,NQ
Descriere
MOSFET P-CH 40V 40A DPAK
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 40 V 40A (Ta) 68W (Tc) Montare pe suprafață DPAK+
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TJ40S04M3L(T6L1,NQ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
83 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
+10V, -20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4140 pF @ 10 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
68W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
40 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
6V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
DPAK+
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
9,1mOhm la 20A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 1mA