LM78L12ACZ/NOPB nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Texas Instruments
În stoc: 22.379
Fișă de date
Similar
Texas Instruments
În stoc: 1.918
Fișă de date
Similar
STMicroelectronics
STMicroelectronics
onsemi
În stoc: 233
onsemi
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 100mA TO-92-3
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LM78L12ACZ/NOPB
Numărul produsului DigiKey
LM78L12ACZ/NOPB-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LM78L12ACZ/NOPB
Descriere
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Termen de livrare standard al producătorului
6 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
LM78L12ACZ/NOPB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
3 mA
Ambalaj
Vrac
PSRR
54dB (120Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
35V
Pachet/cutie
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
12V