UA78L12ACLP
Numărul produsului DigiKey
296-11131-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
UA78L12ACLP
Descriere
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 100mA TO-92-3
Modele EDA/CAD
UA78L12ACLP Modele
Cădere de tensiune (Max)
1,7V la 40mA
Ambalaj
Vrac
PSRR
42dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
27V
Pachet/cutie
TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
12V