MC78L12ABPG
Numărul produsului DigiKey
MC78L12ABPGOS-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
MC78L12ABPG
Descriere
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 100mA TO-92 (TO-226)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MC78L12ABPG Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
6.5 mA
Ambalaj
Vrac
PSRR
42dB (120Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
35V
Pachet/cutie
TO-226-3, Corp lung TO-92-3
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
12V