MC78L12ACPREG
Numărul produsului DigiKey
MC78L12ACPREGOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MC78L12ACPREGOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
MC78L12ACPREG
Descriere
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 100mA TO-92 (TO-226)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MC78L12ACPREG Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
6.5 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
PSRR
42dB (120Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură, Circuit scurt
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
35V
Pachet/cutie
TO-226-3, TO-92-3 corp lung, conductoare formate
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
12V