NCV78L12ABPG poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
onsemi
În stoc: 233
Fișă de date
Similar
STMicroelectronics
În stoc: 4.824
Fișă de date
Similar
STMicroelectronics
În stoc: 12.235
Texas Instruments
Texas Instruments
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 100mA TO-92 (TO-226)
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
NCV78L12ABPG
Numărul produsului DigiKey
NCV78L12ABPG-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NCV78L12ABPG
Descriere
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
NCV78L12ABPG Modele
Curent - În repaus (Iq)
6.5 mA
Prod.
PSRR
42dB (120Hz)
Ambalaj
Pungă
Caracteristici de protecție
Supra-temperatură, Circuit scurt
Configurație ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
35V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
12V