STM32L073RZT6
Numărul produsului DigiKey
497-16270-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L073RZT6
Descriere
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64LQFP
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 192kB (192K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
STM32L073RZT6 Modele
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz