ABS25-32.768KHZ-6-T
Numărul produsului DigiKey
535-10240-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-10240-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-10240-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABS25-32.768KHZ-6-T
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 6pF 50 kOhms 4-SOJ, Pas 5,50mm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABS25-32.768KHZ-6-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Capacitanță sarcină
6pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 kOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
32.768 kHz
Mărime/Dimensiune
0,315" L x 0,150" l (8,00mm x 3,80mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,102" (2,60mm)