STM32L073RZT6TR
Numărul produsului DigiKey
497-STM32L073RZT6TR-ND - Bandă și mosor (TR)
497-STM32L073RZT6CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-STM32L073RZT6DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STM32L073RZT6TR
Descriere
IC MCU 32BIT 192KB FLASH 64LQFP
Descriere detaliată
ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 CI microcontroler 32bit 32MHz 192kB (192K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
Modele EDA/CAD
STM32L073RZT6TR Modele
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Alimentare (Vcc/Vdd)
1,65V – 3,6V
Convertoare de date
A/D 15x12b; D/A 2x12b
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Viteză
32MHz