ESDA7P120-1U1M
Numărul produsului DigiKey
497-17159-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-17159-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-17159-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDA7P120-1U1M
Descriere
TVS DIODE 5.5VWM 11.5VC 1610
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
11,5V Clemă 120A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 1610
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ESDA7P120-1U1M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
120A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
1400W (1,4kW)
Serie
Aplicații
De uz universal
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
5,5V
Pachet/cutie
2-UDFN
Tensiune - Străpungere (Min)
6,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
11,5V