ESDA13P70-1U1M
Numărul produsului DigiKey
497-16271-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-16271-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-16271-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDA13P70-1U1M
Descriere
TVS DIODE 12VWM 20VC 1610
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20V Clemă 60A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 1610
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ESDA13P70-1U1M Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
1300W (1,3kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V
Pachet/cutie
2-UDFN
Tensiune - Străpungere (Min)
12,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
20V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
60A (8/20µs)