ESDA25P35-1U1M
Numărul produsului DigiKey
497-16913-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-16913-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-16913-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDA25P35-1U1M
Descriere
TVS DIODE 22VWM 41VC 1610
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
41V Clemă 35A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 1610
Modele EDA/CAD
ESDA25P35-1U1M Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
35A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
1400W (1,4kW)
Aplicații
De uz universal
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
22V
Pachet/cutie
2-UDFN
Tensiune - Străpungere (Min)
23,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
41V