ECMF2-40A100N6
Numărul produsului DigiKey
497-ECMF2-40A100N6TR-ND - Bandă și mosor (TR)
497-ECMF2-40A100N6CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-ECMF2-40A100N6DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECMF2-40A100N6
Descriere
CMC 100MA 2LN SMD ESD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 100mA DCR 3Ohm (tipic)
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
Producător
STMicroelectronics
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristici
Protecție ESD diodă TVS
Tip filtru
Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
2
Mărime/Dimensiune
0,055" L x 0,053" l (1,40mm x 1,35mm)
Valoare nominală curent (Max)
100mA
Înălțime (Max)
0,020" (0,50mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
3Ohm (tipic)