STL40DN3LLH5
Numărul produsului DigiKey
497-11220-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-11220-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-11220-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STL40DN3LLH5
Descriere
MOSFET 2N-CH 30V 40A POWERFLAT
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 30V 40A 60W Montare pe suprafață PowerFlat™ (5x6)
Modele EDA/CAD
STL40DN3LLH5 Modele
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
18mOhm la 5,5A, 10V
Producător
STMicroelectronics
Vgs(th) (Max) la Id
1,5V la 250µA
Serie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
4,5nC la 4,5V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
475pF la 25V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
60W
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Configurație
Canal 2 N (dublu)
Pachet/cutie
8-PowerVDFN
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
30V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerFlat™ (5x6)
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
40A