LSMCA160808T180NGR
Numărul produsului DigiKey
587-LSMCA160808T180NGRTR-ND - Bandă și mosor (TR)
587-LSMCA160808T180NGRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
587-LSMCA160808T180NGRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LSMCA160808T180NGR
Descriere
FERRITE BEAD 18 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
18 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 7,5A 4mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LSMCA160808T180NGR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
4mOhm
Producător
Taiyo Yuden
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,039" (1,00mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță la frecvență
18 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
7,5A