ESDALC6V1W5
Numărul produsului DigiKey
497-7231-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-7231-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-7231-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDALC6V1W5
Descriere
TVS DIODE 3VWM SOT3235
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
– Clemă – Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-323-5
Putere - Impuls maxim
25W
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
4
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3V
Pachet/cutie
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Tensiune - Străpungere (Min)
6,1V