ST1L05CPU33R
Numărul produsului DigiKey
497-10617-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-10617-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-10617-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ST1L05CPU33R
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 1.3A 6-DFN
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1,3A 6-DFN (3x3)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ST1L05CPU33R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
650 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB (120Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
7V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 6-VDFN
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
6-DFN (3x3)
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,5V la 1,3A