FCM 1608KF-601T03 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Pulse Electronics
În stoc: 2.195
Fișă de date
Echivalente parametric
Murata Electronics
În stoc: 1.204.914
Fișă de date
Murata Electronics
Max Echo
Cal-Chip Electronics, Inc.
Cal-Chip Electronics, Inc.
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
TDK
TDK
600 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 350mA 500mOhm
FCM 1608KF-601T03
Numărul produsului DigiKey
4816-FCM1608KF-601T03TR-ND - Bandă și mosor (TR)
4816-FCM1608KF-601T03CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4816-FCM1608KF-601T03DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FCM 1608KF-601T03
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
500mOhm
Producător
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
350mA