GZ1608D601CTF
Numărul produsului DigiKey
3442-GZ1608D601CTFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3442-GZ1608D601CTFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3442-GZ1608D601CTFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
GZ1608D601CTF
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
600 Ohms @ 100 MHz 1 Linie semnal Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 500mA 400mOhm
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
500mA
Producător
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
400mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tip filtru
Linie semnal
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,037" (0,95mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)