SMLVT3V3
Numărul produsului DigiKey
497-2496-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-2496-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-2496-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMLVT3V3
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 10.3VC SMB
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10,3V Clemă 200A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
Modele EDA/CAD
SMLVT3V3 Modele
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
200A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
5200pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-25°C – 175°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Tensiune - Străpungere (Min)
4,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
10,3V