SMBJ3V3-E3/52
Numărul produsului DigiKey
SMBJ3V3-E3/52GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ3V3-E3/52GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ3V3-E3/52GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ3V3-E3/52
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 10.3V DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10,3V Clemă 200A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ3V3-E3/52 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
200A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Capacitanță la frecvență
5200pF la 1MHz
Temperatură de funcționare
-65°C – 175°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V
Tensiune - Străpungere (Min)
4,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
10,3V