PTVS3V3P1UP,115
Numărul produsului DigiKey
1727-4343-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-4343-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-4343-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTVS3V3P1UP,115
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 8V SOD128/CFP5
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8V Clemă 75A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-128/CFP5
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Protecție linie electrică
Nu
Prod.
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TA)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
5,2V
Pachet/cutie
SOD-128
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
8V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
75A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
600W