PTVS3V3P1UTP,115
Numărul produsului DigiKey
1727-1415-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-1415-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-1415-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PTVS3V3P1UTP,115
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 8V SOD128/CFP5
Descriere detaliată
8V Clemă 75A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-128/CFP5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PTVS3V3P1UTP,115 Modele
Atributele produsului
Temperatură de funcționare
-55°C – 185°C (TA)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V
Tensiune - Străpungere (Min)
5,2V
Pachet/cutie
SOD-128
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
8V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
75A
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
600W