D3V3F4U6S-7
Numărul produsului DigiKey
31-D3V3F4U6S-7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-D3V3F4U6S-7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-D3V3F4U6S-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
D3V3F4U6S-7
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 10VC SOT363
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10V (tipic) Clemă 5A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOT-363
Modele EDA/CAD
D3V3F4U6S-7 Modele
Protecție linie electrică
Da
Aplicații
HDMI, USB
Capacitanță la frecvență
0,85pF la 1MHz
Tip
Direcție (șină la șină)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
4
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V (max.)
Pachet/cutie
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Tensiune - Străpungere (Min)
6V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
10V (tipic)
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5A (8/20µs)