D3V3F4U10LP-7 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Littelfuse Inc.
În stoc: 51.197
Fișă de date
5V (tipic) Clemă 5A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață U-DFN2510-10
D3V3F4U10LP-7
Numărul produsului DigiKey
D3V3F4U10LP-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
D3V3F4U10LP-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
D3V3F4U10LP-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
D3V3F4U10LP-7
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 5V UDFN251010
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
D3V3F4U10LP-7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Protecție linie electrică
Nu
Prod.
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
0,5pF la 1MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
4
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V (max.)
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
5,5V
Pachet/cutie
10-UFDFN
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
5V (tipic)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5A (8/20µs)
Număr produs de bază
Putere - Impuls maxim
30W