SUP53P06-20-E3
Numărul produsului DigiKey
SUP53P06-20-E3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SUP53P06-20-E3
Descriere
MOSFET P-CH 60V 9.2A/53A TO220AB
Termen de livrare standard al producătorului
63 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 60 V 9,2A (Ta), 53A (Tc) 3,1W (Ta), 104,2W (Tc) Orificiu străpuns TO-220AB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SUP53P06-20-E3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
115 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3500 pF @ 25 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
3,1W (Ta), 104,2W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220AB
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
19,5mOhm la 30A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3V la 250µA