FQP27P06
Numărul produsului DigiKey
FQP27P06-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FQP27P06
Descriere
MOSFET P-CH 60V 27A TO220-3
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 60 V 27A (Tc) 120W (Tc) Orificiu străpuns TO-220-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FQP27P06 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
43 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±25V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1400 pF @ 25 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
120W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
70mOhm la 13,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA