ITR0305S12
Numărul produsului DigiKey
1470-ITR0305S12-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ITR0305S12
Descriere
DC-DC 3W 10% INPUT
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – – 250mA 4,5V - 5,5V Intrare
Categorie
Putere (wați)
3 W
Prod.
Tensiune - Izolație
3 kV
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tub
Caracteristici
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tip
Modul izolat
Eficiență
88%
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Min)
4,5V
Pachet/cutie
Modul 3-SIP
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Mărime/Dimensiune
0,46" L x 0,30" l x 0,42" Î (11,7mm x 7,5mm x 10,7mm)
Tensiune - Ieșire 1
Pachet dispozitiv furnizor
Modul 3-SIP
Tensiune - Ieșire 2
Funcții de control
Tensiune - Ieșire 3
Agenție de aprobare
Tensiune - Ieșire 4
Număr produs de bază
Curent - Ieșire (Max)
250mA