ESDALC6V1-1U2
Numărul produsului DigiKey
497-8752-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-8752-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-8752-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ESDALC6V1-1U2
Descriere
TVS DIODE 3VWM ST0201
Referință client
Descriere detaliată
– Clemă – Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 0201
Modele EDA/CAD
ESDALC6V1-1U2 Modele
Putere - Impuls maxim
20W
Stare piesă
Inactual
Capacitanță la frecvență
12pF la 1MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3V
Pachet/cutie
0201 (0603 metric)
Tensiune - Străpungere (Min)
6,1V