ECS-.327-12.5-1210-TR
Numărul produsului DigiKey
XC2282TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2282CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2282DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-.327-12.5-1210-TR
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECS-.327-12.5-1210-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Capacitanță sarcină
12,5pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
90 kOhms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
kHz Cristal (furcă reglaj fin)
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
32.768 kHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,047" L x 0,039" l (1,20mm x 1,00mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)