ECS-.327-12.5-1210B-N-TR
Numărul produsului DigiKey
XC2873TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2873CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2873DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-.327-12.5-1210B-N-TR
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 12,5pF 80 kOhms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-.327-12.5-1210B-N-TR Modele
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 kOhms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip
kHz Cristal (furcă reglaj fin)
Pachet/cutie
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-CSMD (1,2x1)
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,047" L x 0,039" l (1,20mm x 1,00mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,014" (0,35mm)
Capacitanță sarcină
12,5pF