ESDA7P120-1U1M | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ESDA7P120-1U1M |
Descriere | TVS DIODE 5.5VWM 11.5VC 1610 |
Termen de livrare standard al producătorului | 15 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 11,5V Clemă 120A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 1610 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ESDA7P120-1U1M Modele |
Categorie | Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 120A (8/20µs) |
Prod. | Putere - Impuls maxim 1400W (1,4kW) |
Serie | Protecție linie electrică Nu |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Aplicații De uz universal |
Stare piesă Activ | Capacitanță la frecvență – |
Tip Zener | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TJ) |
Canale unidirecționale 1 | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 5,5V | Pachet/cutie 2-UDFN |
Tensiune - Străpungere (Min) 6,4V | Pachet dispozitiv furnizor |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 11,5V | Număr produs de bază |