LC1D32M7
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D32M7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D32M7
Descriere
TESYS CTR 32A AC3 15KW 1NO1NC220
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 32 A 220V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D32M7 Modele
Caracteristici
Contacte auxiliare
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
187V c.a.
Tensiune prescrisă de revenire
66V c.a.
Tensiune bobină
220V c.a.
Timp de funcționare
22 ms
Timp eliberare
19 ms
Valoare nominală contact (Curent)
32 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.