NSYCRN75200
Numărul produsului DigiKey
4008-NSYCRN75200-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NSYCRN75200
Descriere
ENCLOSURE STL 27.56"L X 19.69"W
Descriere detaliată
Anexă Metal, Oțel Gri Capac inclus 27,559" L x 19,685" l (700,00mm x 500,00mm) X 7,874" (200,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN75200 Modele
Mărime/Dimensiune
27,559" L x 19,685" l (700,00mm x 500,00mm)
Valori nominale
Înălțime
7,874" (200,00mm)
Valoare nominală inflamabilitate material
Suprafață (L x l)
543in² (3500cm²)