NSYCRN43200
Numărul produsului DigiKey
4008-NSYCRN43200-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NSYCRN43200
Descriere
ENCLOSURE STL 15.75"L X 11.81"W
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Anexă Metal, Oțel Gri Capac inclus 15,748" L x 11,811" l (400,00mm x 300,00mm) X 7,874" (200,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN43200 Modele
Mărime/Dimensiune
15,748" L x 11,811" l (400,00mm x 300,00mm)
Valori nominale
Înălțime
7,874" (200,00mm)
Valoare nominală inflamabilitate material
Suprafață (L x l)
186in² (1200cm²)