NSYCRN44200
Numărul produsului DigiKey
4008-NSYCRN44200-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NSYCRN44200
Descriere
ENCLOSURE STL 15.75"L X 15.75"W
Descriere detaliată
Anexă Metal, Oțel Gri Capac inclus X 7,874" (200,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN44200 Modele
Mărime/Dimensiune
15.748" L x 15.748" W (400.00mm x 400.00mm)
Valori nominale
Înălțime
7,874" (200,00mm)
Valoare nominală inflamabilitate material
Suprafață (L x l)
248in² (1600cm²)