NSYCRN22150
Numărul produsului DigiKey
4008-NSYCRN22150-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NSYCRN22150
Descriere
ENCLOSURE STL 7.87"L X 7.87"W
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Anexă Metal, Oțel Gri Capac inclus 7,874" L x 7,874" l (200,00mm x 200,00mm) X 5,906" (150,00mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NSYCRN22150 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Proiectare
Capac inclus
Prod.
Material
Ambalaj
Cutie
Culoare
Gri
Stare piesă
Activ
Grosime
Tip container
Anexă
Caracteristici
Mărime/Dimensiune
7,874" L x 7,874" l (200,00mm x 200,00mm)
Valori nominale
Înălțime
5,906" (150,00mm)
Valoare nominală inflamabilitate material
Suprafață (L x l)
62,0in² (400cm²)