NSYCRN86300
Numărul produsului DigiKey
4008-NSYCRN86300-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
NSYCRN86300
Descriere
ENCLOSURE STL 31.5"L X 23.62"W
Descriere detaliată
Anexă Metal, Oțel Gri Capac inclus 31,496" L x 23,622" l (800,00mm x 600,00mm) X 11,811" (300,00mm)
Modele EDA/CAD
NSYCRN86300 Modele
Mărime/Dimensiune
31,496" L x 23,622" l (800,00mm x 600,00mm)
Valori nominale
Înălțime
11,811" (300,00mm)
Valoare nominală inflamabilitate material
Suprafață (L x l)
744in² (4800cm²)