ATS22D32S6U
Numărul produsului DigiKey
4008-ATS22D32S6U-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATS22D32S6U
Descriere
SOFTSTARTER-ATS22-CONTROL110V-PO
Termen de livrare standard al producătorului
4 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Pornire/oprire treptată Alimentare 32A Sarcină
Modele EDA/CAD
ATS22D32S6U Modele
Curent - Ieșire
32A
Putere electrică - Sarcină
18642 W
Serie
Tensiune - Alimentare
177V ~ 660V
Interfață
RS-485, Serial
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-10°C – 60°C
Tensiune - Sarcină
208 ~ 600V